Aktualności

ANKIETA DOTYCZACA TRANSPORTU

ANKIETA  DOTYCZACA TRANSPORTU

                                                                 

 

 

 

Sołtysi sołectw w Gminie Skawina

 

 

 

Dotyczy: badania ankietowego dotyczącego preferencji transportowych mieszkańców w Gminie Skawina Burmistrz 

Szanowni Państwo,

 pragnę poinformować, iż najbliższych tygodniach będzie prowadzone badanie ankietowe na zlecenie Gminy Skawina w ramach realizacji „Prac przygotowawczych do realizacji dokumentów strategicznych i operacyjnych z zakresu transportu na potrzeby Gminy Skawina”, które pozwolą na określenie jakimi środkami transportu podróżują mieszkańcy Gminy Skawina, a także jakie mają oczekiwania w zakresie systemu transportowego na jej terenie. Jest to niezwykle istotne w kontekście planowania przyszłych rozwiązań transportowych, a zwłaszcza stworzenia zrównoważonego modelu transportowego.

 W okresie od 30 maja do 24 czerwca br. na terenie Gminy Skawina ankieterzy firmy International Management Services (IMS) na zlecenie Gminy Skawina realizować będą wywiady z mieszkańcami Gminy. Wywiady kwestionariuszowe będą realizowane metodą “twarzą w twarz”, a ankieterzy odwiedzą losowo wybrane gospodarstwa domowe i przeprowadzą wywiad z domownikami w wieku powyżej 6 lat. Badanie potrwa między 10, a 15 minut. Pytać będą mieszkańców o realizowane podróże, preferencje w wyborze środka transportu, powody tego wyboru, a także o mocne i słabe strony systemu transportowego w Gminie Skawina. Wykonane ankiety będą elementem wyjściowym do opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Gminy Skawina. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory, dzięki którym możliwa będzie weryfikacja ich tożsamości a także będą posiadać ze sobą pisma przewodnie, sygnowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

 Równocześnie informuję, iż w nadchodzącym tygodniu zostanie przesłana informacja o dystrybucji ankiet papierowych oraz udostępniony link do formularza elektronicznego. Zwracam się również z serdeczną prośbą o propagowanie informacji na temat planowanego badania oraz pomoc w dystrybucji ankiet wśród mieszkańców i interesariuszy poszczególnych miejscowości. Badanie będzie także prowadzone wśród pracowników największych zakładów pracy oraz w szkołach.

 W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt z Panem Michałem Kędzierskim pracownikiem Wydziału Rozwoju i Strategii, tel. 12 277 01 84 email: strategia@gminaskawina.pl.

Z wyrazami szacunku,

                                                                                                                   

                                                                     

                                                                                     

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS