Aktualności

Ferie zimowe 2023

Ferie  zimowe  2023

Szanowni Państwo,

zachęcam do udziału i przekazania znajomym oraz wśród lokalnej społeczności zaproszenia na poniżej wymienione wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

 

1.Muzyczne poniedziałki: Kolędy Podkarpacia w Sokole – 23 stycznia, godz. 18:00, Pałacyk „Sokół”

 

Zapraszamy na koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć, nauczyć się, wspólnie zaśpiewać (a nawet zatańczyć!) tradycyjne kolędy z pogranicza polsko-ukraińskiego: z podprzemyskich Pikulic, Nehrybki, Witoszyniec i Grochowiec. Miejscowości te w sezonie świątecznym 2022/23 odwiedza „Ekskursyja Cudowna w Kolędy Podkarpacia” – videoblog prezentujący najdawniejsze kolędy zapamiętane przez śpiewaków na Podkarpaciu.

 

 

Spotkanie poprowadzi Kapela Ozimkowicza, wykonująca tradycyjną muzykę Podkarpacia do tańca.

Szczegóły: https://bit.ly/3D1aRmy

2.SAWiU: Jordania inaczej – podróż do kraju kontrastów – 27 stycznia, godz. 18.00, Pałacyk „Sokół”

Jordania, a poprawnie Jordańskie Królestwo Haszymidzkie, to kraj rządzony przez rodzinę królewską, a przede wszystkim – ukochanego przez poddanych – króla Abdullaha II. Kraj, który ma zagmatwaną historię, lecz w pełni potrafi udostępnić swe perły: Petra, Wadi-Rum, Jarash, Mapa z Madaby, Morze Martwe i inne atrakcje sięgające czasów dawnych...

Zapraszamy do Jordanii innej, niż na plakatach biur podróży. Naszym przewodnikiem będzie Andrzej Pasławski.

Informacje: https://bit.ly/3XJJGVc

3. 31. Finał WOŚP – 29 stycznia, godz. 15.00, Hala Widowiskowo-Sportowa

„CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! FINAŁ DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH”.

Pod takim hasłem rusza 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą fundusze na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. To pierwszy Finał, którego efekty będą mogli poczuć wszyscy, którzy tego będą potrzebowali.

Więcej informacji: https://bit.ly/3QNNeUl

 

4.Camena Feryjna zaprasza! – 30 stycznia – 10 lutego – basen Camzimowa przerwa już wkrótce, przygotowaliśmy na tę okazję niespodziankę w postaci zniżkowych biletów wstępu na Basen Camena.

Przez całe ferie (od 30 stycznia do 10 lutego) na skawińskiej pływalni obowiązuje rabat dla wszystkich, którzy nie ukończyli 18 roku życia. Na tanie pływanie, bo już za 10 zł/h zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 17:00.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS