Aktualności

Gala jubileuszowa z okazji 150 lecia KGW

Gala jubileuszowa z okazji 150 lecia KGW

W dniu 2 października 2016 r. na Gubałówce w Skawinie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji obchodzonej właśnie rocznicy 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich. Nasze ‘’Szlachcianki’’ również i tam prezentowały swój dorobek zarówno historyczny oraz artystyczny.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się znani działacze społeczni z terenu naszej gminy:  Piotr Ćwik - Wicewojewoda Małopolski, Paweł Kolasa - Burmistrz Miasta i Gminy Skawiny, Norberta Rzepisko - I Zastępca Burmistrza oraz Witold Grabiec - Przewodniczący  Rady Miejskiej w Skawinie wraz z Radnymi Rady Miejskiej.

Na towarzyszących obchodom wystawach obejrzeć można było między innymi prace wykonane własnoręcznie przez Panie z Kół. Nie zabrakło także wyrobów kulinarnych .

Poniżej prezentujemy Państwu galerie z tego wydarzenia.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS