Aktualności

Komunikacja limii 883 w Skawinie w okresie Wszystkich Świętych

Komunikacja limii 883 w Skawinie w okresie Wszystkich Świętych

Funkcjonowanie linii 883 w okresie Wszystkich Świętych

W celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego w Skawinie w okresie uroczystości dnia Wszystkich Świętych, w dniach 31 października i 1 listopada 2021 r. zostanie uruchomiona dodatkowa linia komunikacji miejskiej - numer 883. 

Linia kursowała będzie w godzinach od 8:00 - 17:00 na trasie:

Skawina, pętla przy ul. Jana Pawła II – Popiełuszki – Korabnicka – Wyspiańskiego – Skawina Cmentarz Komunalny –Wyspiańskiego – Kopernika – Korabnicka – Popiełuszki – Skawina, pętla przy Jana Pawła II.

Rozkłady jazdy będą zamieszczone na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego TUTAJ.

Od 30 października (sobota) do 7 listopada (niedziela) autobusy KMK nie będą wjeżdżać na pętlę na parkingu pod cmentarzem, lecz będą korzystać z przystanków zlokalizowanych tymczasowo wzdłuż ulicy Wyspiańskiego. Linia specjalna 883 będzie uzupełniona przez linie aglomeracyjne 233 i 243, które na swoich stałych trasach obsługują przystanki komunikacyjne w pobliżu skawińskich cmentarzy. 

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS