Aktualności

Komunikat o zmianie adresu zamieszkania

Komunikat o zmianie adresu zamieszkania

W  związku z informacją jaką otrzymaliśmy od Poczty Polskiej, w sposób szczególny przypominamy mieszkańcom sołectw tj.: Jaśkowice, Kopanka, Krzęcin oraz Borek Szlachecki,  w których wprowadzone zostały nazwy ulic o obowiązku poinformowania o zmianie adresu inne urzędy oraz dostawców usług.

 

do dnia 31.08.2019 r. korespondencja z naniesionym nieaktualnym adresem będzie doręczana tylko w przypadku posiadania przez listonosza wiedzy o miejscu zamieszkania adresata;

od dnia 1.09.2019 r. korespondencja nieprawidłowo zaadresowana będzie zwracana z adnotacją: „zwrot - nie ma takiego adresu”.


W interesie mieszkańców jest powiadomienie wszystkich nadawców o zmianie. Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, z uwagi na ochronę danych osobowych, nie przekazuje danych mieszkańców do instytucji i firm świadczących usługi tj. np.: sprzedaż prądu, gazu, internetu itp.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS