Aktualności

Konsultacje w sprawie utrzymania porządku i czystości w Gminie Skawina

Konsultacje w sprawie utrzymania porządku i czystości w Gminie Skawina

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o  rozpoczęciu konsultacji społecznych w zakresie projektu uchwał w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Skawina oraz szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, na terenie Gminy Skawina.

Ogólne zasady konsultacji:

rozpoczęcie konsultacji: 11 lutego 2020 r.

zakończenie konsultacji: 2 marca 2020 r.

konsultacje przeprowadza się w formie: pisemnej - poprzez przyjmowanie uwag z zastosowaniem arkusza konsultacyjnego w następujący sposób:
- poprzez adres poczty elektronicznej: a.chmielarczyk@gminaskawina.pl (za ważne uznaje się stanowiska przesłane w postaci elektronicznego formularza konsultacyjnego w wersji edytowalnej dokumentu np. w formacie .doc);
- poprzez złożenie pisemnych wniosków w siedzibie tut. Urzędu, ul. Rynek 14, pok. 1 - dziennik podawczy;

komórką odpowiedzialną za merytoryczny zakres przedmiotowych konsultacji jest Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Rynek 3, pok. 1 (kierownik: Barbara Ptak, tel.: 12 277 01 53, e-mail: b.ptak@gminaskawina.pl);

dodatkowych informacji udziela Agnieszka Chmielarczyk, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Rynek 3, pok. 1, tel.: 12 277 01 08, e-mail: a.chmielarczyk@gminaskawina.pl;

dokumentacja dotycząca przedmiotu konsultacji będzie dostępna na stronie internetowej UMiG w Skawinie (www.gminaskawina.pl) w zakładce „konsultacje społeczne”, w BIP oraz w siedzibie UMiG w Skawinie, Wydział Ochrony Środowiska, ul. Rynek 3, pok. 1.

 

Wszelkie szczegółowe informacje publikujemy w załącznikach.

Załączniki w BIP-ie

 Załącznik nr 1 Projekt Uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Skawina.pdf (5MB) »

 Załącznik nr 2 Projekt Uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.pdf (3MB) »

 Załącznik nr 3 Formularz zglaszania uwag.doc (77KB) »

 Zarządzenie nr 33.2020 ws kosultacji uchwał w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych i Regulaminu utrzymania czystości i porządku.pdf (147KB) »

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2021 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS