Aktualności

Pomoc dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych

Pomoc dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych

W związku z pogarszająca się sytuacją pandemiczną Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie wznawia pomoc dla osób szczególnie narażonych na zachorowanie na Covid-19, tj. dla seniorów i niepełnosprawnych. MGOPS pomoże osobom samotnym zrealizować receptę na leki oraz zakupić żywność i środki higieniczne. 
Za zakupy będzie można zapłacić przy dostawie gotówką lub kartą. Za leki tylko gotówką.                Osoby, które nie mają wsparcia rodziny, przyjaciół, sąsiadów i potrzebują pomocy, mogą uzyskać pomoc, dzwoniąc w godzinach 7:00-18:00 pod jeden z poniższych numerów:

508 578 531

508 167 392

Jednocześnie apelujemy do Państwa o racjonalne i odpowiedzialne podejście. To do rodziny i najbliższego otoczenia należy obowiązek zadbania o seniora. Pomoc otrzymają osoby, które naprawdę jej potrzebują, czyli starsze, schorowane i samotne. Prosimy o niekorzystanie z pomocy MGOPS przez mieszkańców, których sytuacja tego nie wymaga. Wykorzystując wsparcie MGOPS z lenistwa i wygody możecie pozbawić go osoby w dramatycznej sytuacji osobistej.

Jeżeli w Państwa otoczeniu żyje osoba starsza, niepełnosprawna i samotna, pomóżcie jej. Poinformujcie ją też, że może skontaktować się z MGOPS-em, który dołoży wszelkich starań, by pomóc przetrwać ten trudny okres. Podajcie numer telefonu lub udostępnijcie na chwilę swojego smartfona i pozwólcie zadzwonić.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS