Aktualności

Skawińska Koperta Życia

Skawińska Koperta Życia

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie po raz kolejny uruchomił akcję społeczną pn. „Skawińska Koperta Życia”. Akcja ta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gminy Skawina, a w szczególności do osób starszych, samotnych i chorych. Zestaw Skawińskiej Koperty Życia jest bezpłatny i składa się z plastikowej koperty oraz karty informacyjnej.

Karta informacyjna, którą należy wypełnić, zawiera najważniejsze informacje o:

-podstawowych danych personalnych;

-stanie zdrowia;

-rozpoznanych chorobach;

-zażywanych lekach;

-alergiach;

a- także dane kontaktowe najbliższej rodziny lub opiekunów,  tak aby służby medyczne mogły się w razie konieczności szybko z nimi skontaktować.

Wypełniony dokument umieszcza się w plastikowej kopercie, a następnie w lodówce (najlepiej na górnej półce po prawej stronie). Umieszczenie koperty w lodówce umożliwia ratownikom szybki dostęp do podstawowych informacji o pacjencie.

Zestawy można odebrać w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia, ul. Rynek 3, pokój 25, w dniach od 3 do 15 lipca br. Osoba do kontaktu – p. Agnieszka Winiarz tel. 12 277-01-48.

Pozdrawiam

Agnieszka Winiarz

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2019 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS