Aktualności

Wydarzenia CKiS w Skawinie

Wydarzenia CKiS w Skawinie

Szanowni Państwo,

zachęcam do udziału i przekazania znajomym oraz wśród lokalnej społeczności zaproszenia na poniżej wymienione wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Wernisaż wystawy prac Magdaleny Wesołowskiej–Kuta – 29 października 2021 r., o godz. 18.00 – Pałacyk Sokół

Zapraszamy w piątek, 29 października o godzinie 18.00 na wernisaż niecodziennej wystawy prac Magdaleny Wesołowskiej–Kuta, wykonanych techniką batiku pod tajemniczym tytułem „Tkanina woskiem malowana”.

Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2021 r. w Galerii „Pałacyk” (kawiarnia), od wtorku do niedzieli, w godzinach 12.00 – 18.00.                                                          Szczegóły: https://bit.ly/3G9MmDQ

2.Spektakl Teatru Maska – 6 listopada, godz. 18.00 – sala teatralna Pałacyku Sokół

„Dom z kryształu”, to monodram Teatru Maska, z którym powracamy po ogromnie długiej przerwie na deski teatralne Pałacyku „Sokół”. Mimo, że mija pięć lat od premiery spektaklu, wciąż jesteśmy głodni emocji stworzonych przez aktorkę, która znakomicie unosi ciężar całego przedstawienia. Kreację bohaterki monodramu, Mariny Vlady, stworzyła niezapomniana z licznych, wyjątkowych ról, Joanna Gądek.

Więcej informacji: https://bit.ly/3Gm12zZ

3.Teatr Dzieciom – Pałacyk Sokół – 8 listopada, godz. 17.30

Zapraszamy na kolejne przedstawienie w ramach comiesięcznych spotkań z Teatrem Dzieciom. 8 listopada, o godz. 17.30 w Pałacyku „Sokół” poznamy „Historię zaginionego snu”. Opowie nam ją Teatr za Jeden Uśmiech.                                                                                                                                      O spektaklu:

Baśń o dziewczynce imieniem Fifi, która po przebudzeniu nie pamięta swojego snu. Postanawia wyruszyć na jego poszukiwania wraz ze swoim wymyślonym przyjacielem Dźredziem. Spotka wiele postaci na swojej drodze… nie zawsze pomocne. Ale ostatecznie Fifi odzyska swoją utraconą zgubę.

/Teatr za Jeden Uśmiech/

Informacje: https://bit.ly/2ZgW8Dv

 

Wydarzenia współorganizowane:

II Memoriał Leszka Nowaka – 30, 31 października – OK-R Gubałówka

30, 31 października w OK-R Gubałówka po raz drugi upamiętnimy przy brydżowych stolikach Leszka Nowaka, wieloletniego pracownika Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, twórcę sekcji brydża sportowego. Organizatorami Skawińskiego Mityngu Brydżowego, który jest jednocześnie Memoriałem Leszka Nowaka, jest Miejskie Towarzystwo Sportowe „Piast” Skawina, a partnerami – Małopolski Związek Brydża Sportowego i Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Szczegółowe wiadomości: https://bit.ly/3jrQhl                                                                                         Zapraszam do udziału w wydarzeniach.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS