Aktualności

Zaproszenie na konsultacje

Zaproszenie na konsultacje

Pan Burmistrz zaprasza na konsultacje społeczne które  trwają do dnia 19 września 2021 r. zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina nr 129.2021. Równocześnie zapraszam Państwa na zaplanowane spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w formie spotkania stacjonarnego w dniu 14 września 2021 r. o godzinie 17:00 w sali Pałacyku „Sokół” ul. Mickiewicza 7 w Skawinie. Program spotkania zakłada krótką prezentację zrealizowanych prac i projektu Strategii Rozwoju Gminy Skawina na lata 2021-2030, moderowaną dyskusję z ekspertami oraz członkami zespołu opracowującego dokument. Projekt strategii rozwoju wraz z formularzem zgłaszania uwag dostępny jest pod poniższym linkiem.                                                                                                                                                          LINK: https://bip.malopolska.pl/umigskawina,a,1953297,ogloszenie-burmistrza-miasta-igminy-skawina-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych-proje.html W razie ewentualnych pytań zapraszam do kontaktu z pracownikami Wydziału Rozwoju i Strategii Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, tel. 12 277 01 84, e- mail: strategia@gminaskawina.pl.

<< Wróć do poprzedniej strony

    BRAK ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ W NAJBLIŻSZYM CZASIE


SUBSKRYBUJ!

Zapisz się na nasz NEWSLETTER, by być na bieżąco! Dzięki tej subskrypcji będziemy informować Cię o wszystkich ważnych sprawach i wydarzeniach w naszym sołectwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, m.in. w celach statystycznych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie  Akceptuje  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright 2023 BorekSzlachecki.pl
powered by GetSimple CMS